Bez trzymania w niepewnościach. Czy jest na sali ktoś kto nie ma sąsiadów? A czy ktoś z tych co trzymają ręce w górze, czy mogę je opuścić jak zapytam: A czy macie wkurzających sąsiadów?

Tylko u mnie! Tylko dziś! Lista najbardziej irytujących sąsiadów! Kolejność randomowa.

 1. DJ Socjalny
  Bardzo ciekawy typ, który żyje w swoim przeświadczeniu, że jako jedyny w bloku dorobił się głośników. Na szczęście ratuje swoich biednych sąsiadów i dzieli się z nimi za darmo swoją muzyką! Szkoda, że najczęściej o 2 w nocy czymś z mocnym basem, kiedy ty masz wstać o 6 do pracy, na egzamin, czy właściwie na cokolwiek. Ej! Poszedłeś spać! Rzecz święta, nie tykać, nie ruszać, w razie pożaru wynieść z łóżkiem.
 2. Barman klatkowy
  Ja wiem. Ja rozumiem że dać 5zł za piwo w knajpie, to może być wydatek astronomiczny. Ale czy to oznacza, że klatka schodowa ma być tanim barem? Już kij z samym faktem zbierania się pod drzwiami wątpliwego towarzystwa. Czy zawsze po taki “wypadzie na miasto” musi zostać taki syf?
 3. Zestresowany
  Wstajesz rano, otwierasz drzwi, wyjmujesz maczetę i przecinasz się przez gęste zadymione czeluście klatki, zakrywając nos szmatą. Zdemontowali ci człowieku okna i zamurowali balkon, że musisz palić na klatce? Już pomijam fakt że robisz to przy zaworze gazu. Brawo!
 4. Druidzi
  Kupiłeś psa? Zorientowałeś się że trzeba go wyprowadzić? Nie kłopocz się. Puść go samopas po ulicy, niech się załatwi, zagryzie parę małych dzieci i radośnie wróci kiedy mu się wymarzy. Tylko dopilnuj żeby zostawił jakąś niespodziankę na środku schodów.
 5. Kibicowscy śpiewacy
  Ten typ najczęściej uderza wieczorem, po kolejce ligowej, rodzimej ekstraklasy. Łatwo rozpoznawalni przez mocne gardła, dzięki którym, głosy ich niosą się echem między blokami osiedla. Podobnie jak DJe spełniają szlachetną funkcję. Nie musisz oglądać meczy, dzięki nim poznasz wyniki, dowiesz się kto jest kurwą, a potem jak zechcesz, możesz dołączyć do karaoke.
 6. Artyści
  Czyżby spółdzielnia mieszkaniowa wydała właśnie sporo kasy na renowacje klatki? Wiadomo co teraz zrobić. Spreje w dłoń, wlepki za pas i do boju! Kto by chciał mieć czystą i  estetyczną klatkę?! To nudne…
 7. Szpiedzy
  Lepsi od CIA i FBI razem wziętych. Wiedzą wszystko, o wszystkim i o wszystkich. A na pewno chcą wiedzieć. Dlatego łatwo wyłapać ich w oknie, czy na innych czatach. Co było szczytem jaki widziałem? 3 kamery zamontowane na balkonie, wycelowane w auto takiego pana. Teraz nikt mu multipli nie podwędzi.
 8. Mistrzowie parkowania
  Zajęcie dwóch miejsc, jednym autem to tutaj mało. Na starych osiedlach bywa mało miejsc na samochody. Więc tacy państwo zaczynają od sprowadzenia 3 na 2 osobową rodzinę. Parkują tak, żeby każde auto zajęło z 2 miejsca,  a najlepiej, jak jedno z aut jest firmowym dostawczakiem i stoi na zakręcie.
 9. Kółko wzajemnej psiej adoracji
  Coś w sumie jak zebranie druidów. Miejsce, gdzie wszyscy posiadacze psów z osiedla, zbierają się i puszczają psy luzem. Jeżeli jest to w ogrodzie zamkniętym, super. Ale jeśli puszczasz psa, samopas, po osiedlu. To szczerze w dupie mam jaki on łagodny i chce się pobawić. Nie życzę sobie, żeby jakiś obcy, ufajdany pies, skakał po mnie i ewentualnie wgryzł mi się w jaja albo łydkę. I kij czy to pudel czy owczarek.

Sesja przycisnęła w tym tygodniu, więc krótki i luźny tekst. Na weekend za to może dostaniecie coś z Unity.

Podoba Ci się? Udostępnij!