Czy są na sali fani/fanki serii The Sims? Gra wyszła lata temu i chyba nie znam osoby, która przynajmniej raz na tej produkcji nie położyła swoich łapek. A teraz można to zrobić legalnie i za darmo!

Nie dawno EA ogłosiło koniec wsparcia dla drugiej części „simsów”. Jednak to co ostatnio robią elektronicy, można nazwać ocieplaniem wizerunku na pełną skalę. Wydają gry za darmo (Battlefield 3), tworzą bezpłatne weekendy ze swoimi najnowszymi produkcjami (Titanfall). Wiadomo, że Steam oferował takie zabawy już wcześniej, ale przecież nie będziemy się pastwić nad Origin tylko dlatego, że robi coś dobrze później. Liczy się, że zrobili cokolwiek.

Ale do sedna! Do 31 Lipca można wygarnąć całą kolekcję The Sims 2. Czyli podstawkę + wszystkie dodatki! Co trzeba zrobić? Odpalić klienta Origin, a następnie wejść w pole dodaj grę/wykorzystaj kod produktu i w prowadzić kod o treści: I-LOVE-THE-SIMS. Bum! Gra jest wasza!

Jeżeli ktoś nie ma Origina na swoim komputerze, można go pobrać stąd: https://www.origin.com/pl-pl/download – Oczywiście potrzebne też jest konto, więc jeśli go nie posiadasz, musisz się zarejestrować.

Podoba Ci się? Udostępnij!