Rośnie liczba czytelników, rosną wymagania i rosną też moje ambicje. Efektem tego wszystkiego, jest dzisiejsza publikacja nowego layoutu.

Poza zmianami oczywistymi i rzucającymi się w oczy od razu, jak nowy układ na stronie głównej, czy nowy header oraz stopka, jest kilka może nie tak od razu widocznych zmian.

Jestem na Instagramie

Niedawno poświęciłem parę chwil, by założyć sobie tam konto. Sama aplikacja wygląda ładnie i jak się ruszę gdzieś z domu, postaram się wam tam pokazać coś fajnego. Póki co mam tam tylko jedno zdjęcie testowe. Linki do konta znajdziecie w stopce, oraz na samej górze strony głównej. Pogląd najnowszych fot, dostępny na stronie głównej, wygląda to mniej więcej tak:

New_01
Instagram

No i przy okazji, zostaje mi tylko was zaprosić do podążania: mwin.pl

Porządek w kategoriach

Wcześniej było ich osiem. Niektóre były tak szczegółowe, że w sumie w nich nie pisałem. Teraz sobie to lepiej poukładałem i posty będą lepiej rozmieszczone, a wszystkie kategorię równie bogate. Nie bójcie się kategorii „Lifestyle”, nie będę tam pisał o mojej nowej szczoteczce do zębów. Jest to kategoria, będąca moim HydeParkiem, ale nie mogłem znaleźć lepszej nazwy dla zbioru wpisów, nie pasujących do innych kategorii.

Nowy układ kategorii z tutorialami, pozwoli kiedyś, być może, rozszerzyć tematykę.

Tagi!

W końcu ich użyłem. Ale nie jako chmury tagowe, a jako doprecyzowanie kategorii, a zwłaszcza tutoriali. Dlatego teraz grzebiąc w danej kategorii tutoriali, znajdziecie coś takiego:

Tagi
Tagi

Mam nadzieję, że ułatwi to znalezienie czegoś interesującego.

Komentarze

Były dość schowane i niezbyt czytelne. Więc co by ułatwić komunikację, zdecydowałem się na komentarze Facebooka, które mają być zintegrowane z tymi na fanpagu. Mam nadzieje, że plugin nie zawiedzie i jakoś będzie to śmigało.

Pocket

Jak po raz kolejny ciekawość zawładnie waszymi duszami, po przeczytaniu tytułu mojego kolejnego postu, ale nie będziecie mieli czasu, żeby do lektury dorwać się w tej chwili, możecie teraz każdy wpis schować do waszego pocketa i wrócić do niego później. Kto zauważył, że cały ten tekst to było jedno zdanie? ^^

Losowanie

Mało znacząca zmiana, a raczej ciekawostka. Jak kiedyś będziecie się nudzić, możecie kliknąć w przycisk na stronie głównej lub w stopce, który wylosuje wam jakiś wpis. Może akurat trafi się wam jakiś ciekawy, zapomniany majstersztyk literatury?

No i co?

Ogólnie tyle. Ja z nowego layoutu jestem zadowolony. Jest kilka rzeczy, które bardzo chciałem wprowadzić i nawet się udało. Część musi przejść jeszcze testy na szerszą skalę – np. komentarze. Mam nadzieje, że nowa skórka przypadnie wam do gustu i ułatwi znalezienie się na stronie. Jeżeli macie jakieś sugestie, albo coś się gdzieś sypnęło, to dajcie mi znać. ;)

Podoba Ci się? Udostępnij!