Z czym ruszamy? Z blogiem oczywiście. A co będziemy tutaj robić? Wy zapewne czytać, może komentować, od biedy zdarzy się wam polecić coś znajomym. Ja za to, mam zamiar się produkować w formie tekstu pisanego.

Czemu mielibyście chcieć czytać te wszystkie moje wypociny? Jestem zdania że każdy ma coś ciekawego do przekazania, ale nie każdy ma sposobność żeby to zrobić. I właśnie ten blog ma być tą moją sposobnością. A czy moja teza się potwierdzi? Potraktujcie to jako eksperyment, poczytajcie i sami zdecydujcie.

Oczywiście nasunąć się musi kolejne pytanie. O czym w ogóle mam zamiar pisać? Z racji swojego wykształcenia jak i zawodu, główną moją domeną jest ogólnie pojęta informatyka. Czy to aplikacje webowe, ostatnio mobilne, oraz dość szeroko pojęty game design. Oczywiście to ostatnie zainteresowanie pociąga za sobą chęć pisania o samej branży jak i jej owocach. Jednak nie spodziewajcie się że ten blog wypełniony będzie rozwiązaniami problemów technicznych i tutorialami. Bardziej skłaniałbym się ku pisaniu o “ciekawostkach”, swoich odczuciach i przemyśleniach.

Z racji że to tylko wstęp i nie chciałbym was jakoś zanudzić, to gdzieś tu chciałbym skończyć. A tym czasem możecie oczekiwać kolejnych wpisów, które mam nadzieje pojawią się niebawem.

P.S.
Layout w sumie dziś opuścił taśmę produkcyjną, więc jak by się gdzieś, coś sypało to dajcie znać. ;)

Podoba Ci się? Udostępnij!