Skoro tu jesteście, pewnie interesują was gry komputerowe, a raczej ich tworzenie. Dlatego mam przyjemność poinformować, że firm Yggdrasil, działająca prężnie na rynku gier kasynowych, szuka pracowników.

Sama firma istnieje od 2013 roku i już zdążyła zgarnąć nagrody Innovator of the Year oraz Gaming Software Supplier of the Year. Na swoim koncie mają ponad 30 gier. Ich biura mieszczą się na Malcie, w Sztokholmie oraz na Gibraltarze, teraz mają zamiar zawitać do Krakowa. Nowe biuro powstaje w fajnej okolicy jaką jest Browar Lubicz.

Tyle o firmie, krótko, ale zwięźle. Jak chcecie poczytać więcej, to zapraszam na ich stronę.

Wiecie już, że szukają pracowników, ale pewnie zastanawia was jakich i w czym w ogóle robią te gry. Spodziewałem się takich pytań, dlatego wcześniej sam ich o to zapytałem.

Na moje pytanie, czy osoba która miałaby aplikować, musi mieć doświadczenie w branży, czy może to być osoba szukająca pierwszej pracy, lub stażu, dostałem taką odpowiedź:

Szukamy osób, które niezależnie od poziomu doświadczenia są dobre i samodzielne w swoich dziedzinach. Nie szukamy na ten moment stażystów.

Czyli jak nigdzie nie pracowaliście, to możecie śmiało próbować, macie szansę powalić osobę rekrutującą swoją osobowością.

Druga sprawa, to w czym się tam pracuje? O to też zapytałem.

Obecnie szukamy java developerów, javascriptowców, Big DataSolution Architect i Artystów. tworzymy głównie gry webowe.

Czyli niestety Unity tutaj odpada, ale jak znacie JavaScript, Jave albo jesteście grafikami to spokojnie możecie powalczyć.

Jeżeli nie przeszkadzam wam wyprowadzka do Szwecji albo na Maltę to ofert pracy jest więcej.

Tyle ode mnie, jeśli macie więcej pytań, możecie dać znać, to przekażę je i postaram się uzyskać jak najszybciej odpowiedź. Możecie oczywiście zwracać się do firmy bezpośrednio.

Podoba Ci się? Udostępnij!