Prawie każda kobieta chce być piękna, budzić ogólny poklask samców na mieście, oraz zazdrość innych kobiet. Większość też, mimo że raczej się do tego nie przyznaje, chce być pożądanych przez swojego faceta. Co zrobić gdy facet jest Nerdem i bardziej woli zdobyć kolejny poziom w grze, niż Ciebie?

Mogłoby się wydawać, że problem nie istnieje. Tylko jak wtedy wytłumaczyć te obrazki:

Źródło: 9gag.com
Źródło: 9gag.com

OK. Jeżeli masz tak, jak na powyższej fotce, to chyba czas poszukać innego faceta, albo założyć konto w tym samym MMO, w które on gra, jeśli chcesz z nim trochę pobyć.

Girl Part

Jak zainteresować Nerda łóżkowymi igraszkami? W większości przypadków powinno być łatwo, w końcu to ciągle facet. Sprawdzą się wszelkiego rodzaju pończochy, dekolty, a czasami nawet niby to przypadkowe odkrycie ramienia. Ew. wyskoczenie po prysznicu w samej bieliźnie, czy innej formie lekko wybrakowanego stroju.

Gdy mamy do czynienia z bardziej zatwardziałym Nerdem, będzie trzeba go podejść. Na pewno ma swoją ulubioną grę czy uniwersum. Wtedy możesz go zajść z tej strony i przygotować coś takiego:

Elizabeth z Bioshock Infinite
Elizabeth z Bioshock Infinite

Subtelnie i możliwe że efektownie. Jeżeli to go nie ruszy, możesz iść całkowicie po bandzie:

Masane Amaha z Witchblade
Masane Amaha z Witchblade

Znak drogowy możesz sobie darować.

Jeżeli tak subtelne metody nie zadziałają. Zostaje tylko jedna opcja. Odłącz mu internet!

Nerd Part

Stańmy po drugiej stronie barykady. Nabiłeś 80 poziom w WoWie, zdobyłeś wszystkie achivmenty na Steamie i w sumie to masz ochotę, spędzić noc ze swoją emocjonalną połówką, ale ona nie ma kompletnie na to ochoty. Co zrobić w takiej sytuacji?

Jako facet, jesteś na straconej pozycji, bo to ją może boleć głowa, może nie mieć ochoty etc. Bycie Nerdem niczego tutaj nie ułatwia, bo raczej nie poleci na Twój kaloryfer, gdy zdejmiesz koszulkę z creeperem. Jeszcze nie poznałem laski, co leci na bojlery. To, że przeładowałeś zmienną poziomów  w packmanie, też jej nie zaimponuje. Więc co możesz zaoferować?

Możliwe, że najprostszą metodą, będzie rozpalenie jej emocji. Tzn. Przygotuj kolację, miłą kąpiel, zrób atmosferę w sypialni, a wcześniej obejrzyjcie jakiś film romantyczny, z dużą ilością scen ze zbliżeniami. Przy okazji, do kolacji zaaplikuj tyle afrodyzjaka ile się da. Jeśli to nie pomoże, zawsze możesz błagać.

Podoba Ci się? Udostępnij!