Programujesz w Javie i nie masz sobie równych? Jest szansa na nagrody!

Ponownie przybywam do was z ofertą od Yggdrasil, o którym pisałem już nie raz. Ostatnio przy okazji organizowanego przez nich turnieju dla programistów JavaScript. Tym razem event będzie podobny, bo z nazwy wydarzenia w zasadzie wyleciało tylko „script” i został turniej dla programistów Java.

Dla przypomnienia. Firma liczy 80 pracowników rozrzuconych nieco po świecie – Malta, Gibraltar, Sztokholm, a teraz Polska. Zajmują się produkcją gier dla kasyn online. Zdobywali różne nagrody, między innymi tytuł Innowatora Roku podczas gali International Gaming Awards w Londynie w zeszłym roku.

Wyzwanie Yggdrasil to prawdziwa walka w ringu. Na kod. Foto: Yggdrasil Polska
Wyzwanie Yggdrasil to prawdziwa walka w ringu. Na kod.
Foto: Yggdrasil Polska

Na temat samego wydarzenia, oddaje głos Panu Krzysztofowi Opałce:

Yggdrasil Coding Challenge to seria konkursów dla programistów, których celem jest wyłonienie najlepszego zawodnika w danej dziedzinie. W drugiej edycji wezmą udział programiści Java. Turnieje, organizowane przez Yggdrasil, to cykliczne spotkania dla środowiska IT, podczas których uczestnicy poznają temat zadań tuż przed rozpoczęciem kolejnych rund kodowania. – Formuła, którą zaproponowaliśmy, świetnie się sprawdziła podczas pierwszego wydarzenia, dlatego w czerwcu postanowiliśmy zaprosić developerów Java. To dobra okazja do integracji i sportowej rywalizacji

Jeżeli filmik dalej was nie przekonał, to może zrobi to lista potencjalnych nagród. A tam między innymi: sportowy zegarek Suunto Spartan, czy słuchawki Plantronics BackBeat Pro 2.

Kiedy, gdzie i jak?

Wydarzenie będzie miało miejsce 6 Lipca 2017 (czw), start godzina 17:00. Całość odbywać się będzie w browarze Lubicz, a dokładniej pod adresem: ulica Lubicz 17i, Kraków.

Jak dołączyć?

Aby wziąć udział w konkursie wymagana jest rejestracja mailowa. Należy wysłać maila o tytule „Registration for Yggrasil Coding Challenge” na adres:  codingchallenge@yggdrasilgaming.com. Jeżeli chcecie tylko pooglądać zmagania śmiałków, wystarczy dołączyć do wydarzenia na Facebooku, gdzie znajdziecie też więcej szczegółów, oraz możecie pytać bezpośrednio organizatorów o różne kwestię.

Podoba Ci się? Udostępnij!