Jeżeli programujesz w JavaScript, albo lubisz oglądać zmagania programistów, to wydarzenie jest prawdopodobnie dla Ciebie.

Jakiś czas temu wspominałem wam o nowo powstałej w Krakowie firmie zajmującej się produkcją gier komputerowych. Chodzi tutaj o studio Yggdrasil. Otworzyli się dość niedawno i od razu przeszli do ofensywy, chcąc zaistnieć na mapie Krakowa w jakiś bardziej wyrafinowany sposób.

Dane na temat turnieju

Owym sposobem ma być turniej JavaScript. Dobrze czytacie, nie hakathon, a turniej. Dodatkowo nie będzie to wyzwanie ogólnie programistyczne, a sprecyzowane dla konkretnego języka programowania. W tym wypadku jest to JavaScript, który może być wam znany, bo w Unity można z niego korzystać. Ciekawa wydaje się też formuła turniejowa, gdzie każdy będzie rywalizował z jakimś rywalem, aby awansować do kolejnej rundy. Zastanawia mnie jak będzie wyglądał finał. Tylko po co być w finale? Dla Playstation 4 i okularów VR, które są nagrodami dla zwycięzcy turnieju.

Tyle ogólnie o pomyśle, a czas na konkretne informację. Jak było wspomniane organizatorem zabawy jest Yggdrasil. Impreza odbywać się będzie 27 Kwietnia 2017 w Browarze Lubicz 17i w Krakowie o godzinie 18:00. Żeby wziąć udział jako uczestnik, trzeba zapisać się do wydarzenia na portalu meetup. Natomiast jeśli chcecie tylko pooglądać zmagania śmiałków, wystarczy dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Liczba miejsc w obu przypadkach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Podoba Ci się? Udostępnij!