Ostatni wpis z serii trzech postów. Tym razem poruszamy temat gier, które dostępne będą tylko na konsole. Moje komentarze są raczej szczątkowe, bo konsolowcem nie jestem i nie czuje się w pełni kompetentny.

Dodam jeszcze, że materiał pozwoliłem sobie podzielić na kilka części, by nie tworzyć obszernego kilkustronicowego eseju. Krótki spis treści:

Bloodborne

Są na sali jacyś fajni Dark Souls albo Demon Souls? Bo Bloodborne to dziecko twórców wymienionych serii. Czego się można spodziewać po tej krótkiej zapowiedzi? Mrocznego i ciężkiego jak otyły Amerykanin klimatu, walki będącej wyzwaniem i ciekawego gotyckiego świata. Niestety tylko na PS4.

Destiny

Tutaj też za dużo się nie dowiadujemy. Ale skoro gra jest od twórców Halo i odbywa się nawet w podobnym klimacie, to raczej wielkiego zaskoczenia nie będzie.

Fable Legends

Zaboleć może tutaj najbardziej fakt, że gra ma być dostępna tylko na XboX One. Mamy tutaj do czynienia z kooperacyjnym RPG w świecie Fable. Gra prezentuje się całkiem ładnie i ciekawie, a wszystko w sprawdzonym i interesującym świecie.

Halo 5 Guardians

Halo w Polsce nie cieszy się jakąś wielką sławą, jednak dla Amerykanów jest to prawie religia. Jedna z największych sieciowych strzelanek dostępnych na XboXa. Trailer raczej dużo nie pokazuje, od zwyczajna zapowiedź.

Infamous: First Light

Kolejna część niesławnego, jednak możemy się tutaj jedynie domyślać o co chodzi. Osobiście stawiałbym na historię sprzed Second Son, na temat naszej neonowej przyjaciółki. Raczej nie spodziewałbym się wielkiego „wow”, ale dla fanów serii na pewno miły gest.

The Order 1886

Kolejny na liście exclusive. Tym razem na PlayStation. Gra na pierwszych zwiastunach, wydawała się powiewem świeżości. Dostaliśmy nowy świat, w bardzo skąpo dawkowanym steampunku. Niestety coraz nowsze gamplaye sugerują, że The Order może być produkcją bardzo liniową, która ten piękny świat zmarnuje.

Uncharted 4: A Thief’s End

Klasyka w stylu, już z tym skończyłem, ale niech będzie ostatnie zadanie. Przynajmniej tyle dowiadujemy się z tego krótkiego i mało widowiskowego trailera. Ale po co wybuchy i fajerwerki, jak zapowiada się grę, której do promocji starczy tytuł?

Podoba Ci się? Udostępnij!