Ten wpis jest uzupełnieniem do poprzedniego. Mianowicie tutaj skupiam się na pokazaniu tego, co pokazały nasze rodzime studia. Nie ma tego dużo, ale za to jaka jakość!

Dodam jeszcze, że materiał pozwoliłem sobie podzielić na kilka części, by nie tworzyć obszernego kilkustronicowego eseju. Krótki spis treści:

Dead Island 2

Dostaliśmy co prawda tylko trailer, ale Techland nie zawodzi. Zrobiony jak zwykle z jajem i dobrym pomysłem. Nie mówi nam on o rozgrywce w sumie nic. Ale w sumie wiadomo czego można się spodziewać. Za to film gorąco polecam obejrzeć.

Dying Light

Dla odmiany krótki wywiad razem z gameplayem. Dying Light, to produkcja która zbiera doświadczenia Dead Island i dokłada kilka ciekawych rzeczy. Już teraz widać, że gra prezentuje się całkiem ładnie i ciekawie. Zostaje tylko czekać na dalsze losy produkcji.

Hellraid

Na pierwszy rzut oka mamy tutaj Dark Messiaha. Ale to dobrze, bo gra była świetna. Jednak wszystko dostajemy w ładniejszej, ale za to bardziej mrocznej otoczce. Widać, że głównie chodzi o siekanie, a żeby było zabawniej do tego siekania dostajemy dużą liczbę zabawek. Dobra gra na odstresowanie.

Wiedźmin 3


Aż dwa materiały. Widźmin 3, rośnie na jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2015 roku. Zaczynał jako mała, zbugowana gra 8 lat temu. Teraz powstaje wielkie warte 15 milionów dolarów dzieło. Trailer warto obejrzeć, tylko dla wrażenia bycia wgniecionym w fotel. A co prezentuje nowa część Wiedźmina? Dostaniemy dużo większy świat, konie na których można walczyć, nowe bronie, jak np. użyta kusza. Po za tym CDR ulepszyli wszystko co do tej pory było w grze.

Lords Of The Fallen

Polskie spojrzenie na Dark Souls, które było wielkim hitem. Teraz CI Games, próbuje podjąć temat, tworząc trudnego cRPG akcji. Gra już pojawiała się kilkukrotnie, jednak na tej prezentacji dostajemy nieprezentowany wcześniej fragment, aczkolwiek jeśli ktoś w miarę śledził losy produkcji, nie dowie się nic nowego. Po prostu tym razem, na produkcję okiem rzucił cały świat, a sama gra ma szansę na sukces, zwłaszcza jeśli Dark Souls 3 nie wyjdzie za szybko.

The Vanishing of Ethan Carter

Trailer co prawda nie z E3, ale pojawił się na godzinę po trailerze z Wiedźmina, dlatego uznałem, że warto by o nim wspomnieć. O grze niektórzy mogli nie słyszeć, ale ma być to detektywistyczna gra z zagadkami środowiskowymi, tworzona przez naszego polskiego Petera Molyneux – Adriana Chmielarza. Tylko przez wzgląd na tego pana, tytułem warto się zainteresować. Jeśli o treść nie trzeba się bać z racji udziału pana Chmielarza, to trailer uspokaja w kwestii, czy będzie na czym zawiesić oko.

Podoba Ci się? Udostępnij!