Mam duży sentyment do wydarzeń, które w sposób cykliczny pozwalają zdobywać fajną wiedzę od doświadczonych twórców. W Krakowie lata temu startowało Ganymede Academy, którego byłem ogromnym fanem. Dzisiaj to samo wydarzenie znane jest pod hasłem Digital Dragons Academy, co moim zdaniem pokazuje, jak wielki potencjał mają takie spotkania.

Tym razem chciałem was zaprosić na Game Dev Fest, a dokładniej jego dziewiątą edycję.

Dlaczego warto

Wydarzenie jest totalnie darmowe i nie trzeba być ani studentem Politechniki Warszawskiej, ani członkiem koła naukowego Polygon, które wydarzenie organizuje. Wystarczy chcieć i przyjść.

Wydarzenie, to tak naprawdę cykl czterech spotkań odbywających się jeden raz w tygodniu ze znamienitymi gośćmi. W planie w trakcie 4 spotkań jest aż 7 wykładów. Już wiadomo, że otwierający cykl wykład będzie należał do Marcina Blachy z CD Projekt RED i będzie poświęcony narracji w grach.

W planach również jest wykład Karola Drzymały założyciela studia Orbital Knight. Po każdym spotkaniu czeka na was after party z możliwością integracji, co nie tylko w tej branży jest niezwykle cenne.

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, to na kanale YouTube koła naukowego możecie znaleźć nagrania poprzednich spotkań.

Gdzie to się odbywa?

Jak już wspomniałem, wydarzenie organizuje Koło Naukowe Twórców Gier “Polygon” działające przy Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, więc pewnie zaskoczeniem nie będzie, że prelekcje odbywają się w auli 133 budynku Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej przy ul. Nowowiejskiej 15/19 w Warszawie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 8 listopada 2023 o godzinie 18:45, kolejne spotkania będzie co tydzień o tej samej porze.

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają do baru H.4.0.S, zlokalizowanego przy ulicy Marszałkowskiej 64 na integrację.

Według mnie warto się wybrać!

Więcej informacji znajdziecie na:

Stronie Game Dev Fest

Stronie Koła Naukowego Polygon

Profilu na Facebooku Koła Naukowego