Chcesz wziąć udział w fajnym wydarzeniu dla programistów, ale nie masz biletów? Ten konkurs jest dla Ciebie.

Nie będę się ponownie rozpisywał na temat tego czym jest HackYeah, bo zrobiłem to w poprzednim wpisie. Jeżeli jeszcze tego nie wiecie, oraz nie wiecie dlaczego warto na niego się wybrać (psssyt! 10 000zł do wygrania), to zaglądnijcie do tego linku i zapoznajcie się ze wszystkimi szczegółami.

Jeżeli czytacie to zdanie to rozumiem, że mam waszą uwagę i jesteście zainteresowani wydarzeniem. Jako media partner wydarzenia, otrzymałem pewną pulę biletów, którą mogę wam przekazać i to właśnie zamierzam zrobić.

Wydarzenie jest dość nietypowe, wymaga pokonania większego dystansu (dla ludzi spoza Krakowa), wymaga pewnej wiedzy i poświęcenia czasu. Zakładam więc, że grupa docelowa jest raczej wąska. Dlatego nie będę szczególnie utrudniał wam walki o bilety.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Podaj liczbę biletów jaką chcesz otrzymać, oraz krótko i zabawnie uzasadnij, dlaczego Tobie nie powinienem przyznawać nagrody.

Już tłumaczę pulę biletów. Sprawiedliwiej byłoby rozdawać np. po 2 wejściówki jako nagroda. Ale… Może być tak, że zainteresowany będzie team 4 osobowy oraz team 3 osobowy. Powiedzmy że każdy z nich wygra po 2 bilety. Efekt może być taki, że i tak braknie im biletów i nikt się nie pojawi. Efekt? Zmarnowane 4 miejsca, które mógł zająć ktoś faktycznie zainteresowany. Dlatego wolę dać 4 bilety jednemu teamowi, zwiększając szanse że się pojawią, niż po 2 bilety dwóm. Wydaje mi się logiczne. Oczywiście jeśli ktoś będzie chciał zabrać 10 osobowy zespół, to z góry może porzucić ten pomysł, bo takiej liczby wejściówek jednej osobie nie przyznam.

Krótki regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest autor bloga mwin.pl: Marek Winiarski,
 2. Fundatorem nagród jest HackYeah,
 3. Konkurs przeznaczony dla czytelników bloga mwin.pl (należy mieć polubiony fanpage na Facebooku),
 4. Zgłoszenia do konkursu dokonuje się przez umieszczenie komentarza pod tym postem z odpowiedzią na oba pytania konkursowe (ile wejściówek, dlaczego wasz team ma ich nie dostać),
 5. Jedna osoba, może wziąć udział w konkursie jeden raz,
 6. Nagrodą w konkursie są wejściówki na HackYeah – wejściówki będą imienne, bez opcji „in blanco”. Więc jeśli zgłaszasz 4 osobowy zespół, miej gotowe 4 nazwiska,
 7. Każdy z członków zespołu może dopisać w odpowiedzi na komentarz zgłoszeniowy dodatkowe uzasadnienie.
 8. Wygrywają uzasadnienia najbardziej zabawne,
 9. Zwycięzce wyłania organizator,
 10. W zabawie nie ma miejsc, jest jedynie pula biletów do wykorzystania (nie więcej niż 15)
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania danemu uczestnikowi mniejszej liczby wejściówek niż podane jest w poście zgłoszeniowym,
 12. Zgaszać do konkursu można się do 9.10 do godziny 23:59,
 13. Rozwiązanie konkursu pojawi się 10.10 w godzinach wieczornych, w edycji tego posta,
 14. Wszystkie wątpliwości nierozwiązane niniejszym regulaminem rozstrzyga organizator.

Tyle. Mi zostaje zachęcić was do zabawy. Komentarze są wasze!

Podoba Ci się? Udostępnij!